Casa Prado Bed and Breakfast
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Oficina do Artesao Mestre Quincas, απέχουν 7 λεπτά με τα πόδια από το Casa Prado Bed and Breakfast Petrolina.
Parque Zoo-botanico da Caatinga είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. και Feira da Areia Branca απέχει 850 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο. Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν χώρους λατρείας, όπως Catedral, που απέχει 900 μέτρα από το bed and breakfast. Museu do Sertao βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και χώρο καθιστικού καθώς και σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση με πολλά κανάλια και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Feijoada Do Cicero απέχουν 6 λεπτά με τα πόδια από το Casa Prado Bed and Breakfast.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Rio Sao Francisco728 χλμ.
- Parque Zoo-botanico da Caatinga944 χλμ.
- Πανεπιστήμιο Sao Francisco Valley1332 χλμ.
- Orient Cinemas River Shopping1510 χλμ.
- Balneario de Pedrinhas766 χλμ.
- Feira da Areia Branca470 χλμ.
- Senai511 χλμ.
- Escultura em homenagem ao motochico1337 χλμ.
- Igreja Batista Emanuel PE1057 χλμ.
- Catedral522 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Petrolina-Senador Nilo Coelho9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Casa Prado Bed and Breakfast;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Casa Prado Bed and Breakfast μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Casa Prado Bed and Breakfast;
Σε τo Casa Prado Bed and Breakfast μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Casa Prado Bed and Breakfast;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Casa Prado Bed and Breakfast αποτελεί 29$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.